Elgitarr, ihopplock, modell Stratocaster, ser nr LE 01256, vinröd, svajarm, lackskador, nagg, lucka saknas, fungerar ej, 1 VOX Stomplab, SL1G, slitage, ej funktionstestad, 2 kablar, slitet fläckigt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20240507.A93010 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 900 kr |
Stänger | 2024-05-07 11:02:00 |
Provision | 285 kr |
Frakt | 599 kr |